אודות

עולם העברות התיקים בין עורכי הדין עולה מדרגה ואנו מזמינים אתכם לקחת חלק בעולם החדש וליהנות מיתרונותיו.

In house הינה מערכת ייחודית מסוגה אשר פותחה עבורכם, עורכי הדין, במטרה לאפשר לכם, להעביר תיקים בכל תחומי הביטוח והנזיקין לטיפולנו כנגד השתתפות קבועה, מובטחת והגונה בשכר הטרחה.

מערכת In house הוקמה ומנוהלת על ידי עו”ד אסף גרינבוים ועו”ד אסף אודיז, בעלי ניסיון רב ומוכח, העוסקים אך ורק בלטיגציה ביטוחית ונזיקית על כל גווניה מזה למעלה מ 15 שנים והטיפול בלקוחותיכם יועברו לטיפולם וייצוגם בלבד.

עם כניסתם לעולם החדש, אנו מזמינים אתכם ליהנות מיתרונות המערכת וללמוד באמצעות הסרטונים שהכנו עבורכם, כיצד תוכלו מעתה ואילך ליהנות מהעברת תיקים מהירה, בטוחה, מקצועית ושקופה תוך הבטחת חלקם בשכר טרחה מראש.

עו"ד אסף אודיס

עו"ד אסף אודיז

עו"ד אסף אודיז הינו בעל ניסיון של 13 שנים בייצוג בערכאות השיפוטיות השונות, במהלכן ייצג אלפי לקוחות בתביעות בתחום רשלנות רפואית, דיני הביטוח והנזיקין. משרדו מתמקד בייצוג תובעים בתחומי רשלנות רפואית בצורה מגוונת תחת הצלחות מוכחות ורבות לאורך השנים.

עו"ד אסף גרינברג

עו"ד אסף גרינברג

עו"ד אסף גרינבוים בעל ניסיון של 13 שנים, במהלכן ייצג את מרבית תאגידי הביטוח הגדולים במשק, באלפי תביעות מורכבות בהן פעל לטובת המבוטחים ובכלל זה ייצג בעלי מקצועות חופשיים, כגון, עורכי דין, מהנדסים רופאים וכויו''ב. לאחר כעשור של פעילות ענפה בייצוג נתבעים בתחומי הביטוח והנזיקין, הוקם משרדו במטרה לאפשר לנפגעים לממש את זכויותיהם בחברות הביטוח ו\או מול המוסדות השונים האחראים על פיצוי במקרה של נזק גוף או רכוש.